Oferta

Service Design
FUZERS > Oferta > Oferta

Jako akredytowani trenerzy pracujemy w oparciu o Service Design Thinking, uznaną metodykę projektowania usług. Proces projektowy prowadzimy od fazy badań pozwalającym nam zrozumieć klienta, stopniowo tworząc gotowe narzędzia, które umożliwią włączenie nowych usług do oferty.

Każdy projekt jest inny. Możemy przeprowadzić kreatywny warsztat dla Twojego zespołu albo skupić się na długofalowym doradztwie.

Jakościowe badania marketingowe

W jaki sposób najlepiej zrozumieć nadzieje, pragnienia i aspiracje osób, dla których projektujemy rozwiązanie? Wywiady Indywidualne (IDI), warsztaty badawcze, obserwacje nieuczestniczące, social listening i Service Safari. Mamy kilka bardzo dobrych i sprawdzonych metod, które zawsze dopasowujemy do potrzeb danego wyzwania.

Customer Experience Management

Doświadczenie klienta (Customer Experience, CX), to suma wrażeń jakie mają klienci w różnych punktach styku z marką i jej ofertą. I to właśnie doświadczenie, nie cena czy specyfikacja techniczna, coraz częściej wpływa na decyzje zakupowe oraz staje się elementem wyróżniającym markę.

Customer Journey Mapping

Mapa podróży klienta

Customer journey mapping

Mapa podróży klienta (ang. Customer Journey Map) stanowi wizualną reprezentację wszystkich kroków, jakie musi wykonać osoba chcąca skorzystać z danej usługi oraz doświadczeń związanych z tym procesem. Jest to podstawa i punkt wyjścia do pracy nad poszukiwanie obszarów do innowacji, usprawnień oraz nad poprawą doświadczeń klienta (Customer Experience).

Prototypowanie i testowanie pomysłów

Prototypowanie, to nic innego jak nadawanie fizyczne formy pomysłom, aby móc je następnie przetestować z klientami. Dzięki temu szybko zbieramy informacje zwrotne na temat wypracowanych rozwiązań i na bieżąco korygujemy kierunek prac. W ten sposób m.in. ograniczamy koszty ewentualnych poprawek w finalnym rozwiązaniu. 

Konsulting biznesowy

Usługa abonamentowa

Abonament jest wygodny dla obu stron. Możesz wybierać i miksować działania z oferty FUZERS. Podczas jednego spotkania możemy pracować nad prototypami, a podczas kolejnego prowadzić badanie z użytkownikami tak, aby następnie popracować nad koncepcją nowej usługi lub przeprowadzić szkolenie dla Twojego zespołu.

Co mówią klienci?

 • Współpraca z Fuzers’ami to bomba merytoryczna i energetyczna. Krzysztof Ożóg przeprowadził nas przez proces desing thinking, w praktyczny sposób przedstawił założenia dla wszystkich etapów i moderował ponad 2 miesięczny cykl spotkań.

  Łukasz Wiktor
  Head of Retail Products and Processes Department
 • „Kiedy można powiedzieć, że szkolenie przyniosło oczekiwany efekt? Z całą pewnością wtedy, gdy po ośmiu godzinach intensywnego warsztatowania u uczestników pozostają wypieki na twarzy i chcą jeszcze. Czytają więcej, odkrywają w sobie i otoczeniu nowe, czują realną chęć zmiany. Takie są właśnie sesje kreatywne z Piotrem. Profesjonalne i inspirujące.”

  Roksana Popowicz
  Product Manager, Societe Generale Poland
 • Zaprosiłam Piotra do udziału w warsztatach przy projektowaniu doświadczenia klienta z segmentu przedsiębiorców w procesie nabywania produktu bankowego. Piotr mimo szerokich wymagań dotyczących zakresu warsztatu oraz jego produktów końcowych wykonał świetną pracę. Jego przygotowanie, profesjonalizm i zaangażowanie zostało wysoko ocenione przez uczestników. Jak najbardziej polecam jego usługi z zakresu projektowania usług i doświadczeń dla klienta.

  Klaudia Pilch
  Transformation Manager, ING Bank Śląski

Zaufali nam:

Myślisz o nowej usłudze?

Pisz śmiało! Odpisujemy szybko, więc nie będziesz czekać godzinami na wieści z naszej strony.