Poznajmy się

Tutaj dowiesz się, co robimy, jak pracujemy i kto za tym wszystkim stoi.
scroll down ikonka

Co robimy?

Wspieramy w słuchaniu głosu klientów i pracowników oraz tworzeniu, na tej podstawie, koncepcji zmian i usprawnień w Twoich procesach, usługach oraz produktach. Takich, które rozwijają Twój biznes, uwzględniają ich potrzeby i dają dobre doświadczenie wszystkim stronom.

Jak pracujemy?

Ramię w ramię z Tobą.
Wiemy, że największą wartość zyskujemy, kiedy połączmy perspektywy.
Twoją wiedzę branżową z naszym doświadczeniem projektowym i perspektywą klientów oraz pracowników.
Dlatego lubimy projekty, których chcesz być aktywną częścią, a nie tylko występujesz w roli odbiorcy produktów końcowych.

Jak wygląda współpraca z Fuzers?

Zobacz jeden z naszych materiałów video, w którym Piotrek, nasz CEO, opowiada o tym, na czym polega i jak może przebiegać współpraca z Fuzers.

Z kim pracujemy?

Wśród naszych klientów są przede wszystkim duże firmy (m.in. PZU, Credit Agricole Bank Polska, Gaspol, T-Mobile, IKEA), ale jesteśmy otwarci na współpracę również z mniejszymi organizacjami. Nie mamy specjalizacji branżowej dzięki czemu mamy szeroką perspektywę i możemy dzielić się z Tobą najlepszymi praktykami z różnych dziedzin i organizacji.

CO MÓWIĄ NASI PARTNERZY?

strzała ikonka
strzała ikonka
strzała ikonka
strzała ikonka
”Jeżeli miałabym ocenić współpracę z Piotrem miarą NPS to bez zastanowienia daje 10! Piotr rozbudził w naszych pracownikach chęć do przygody z CX. Jest prawdziwy w tym co mówi i jak mówi. 100% profesjonalizmu, urok osobisty i umiejętność dopasowania się do odbiorcy to pierwsze skojarzenia, które przychodzą mi do głowy gdy myślę o naszej współpracy. Bardzo polecam i do zobaczenia w bliskiej przyszłości :)”.

Patrycja Zarzycka

HR Lead, T-Mobile

„Szkolenie Customer Journey pomogło nam zbudować świadomość tego, jak ważne w podejmowaniu decyzji w zespołach jest zidentyfikowanie trudności jakie napotyka klient i dobrych momentów związanych z procesem czy usługą. Zaletą szkolenia była możliwość stworzenia rzeczywistych ścieżek dla zaprojektowanych przez nas procesów."

Roksana Malesa-Danieluk

Tribe Omnichannel, BNP Paribas Polska

"Szkolenie Customer Journey dało nam dużo do myślenia. Na zasadzie - jak my niedużo wiemy. To było szkolenie z tych takich uświadamiających - ile trzeba rzeczy wziąć pod uwagę i jakie to jest proste i dlaczego, ja o tym wcześniej nie pomyślałam."

Daria Misztal

CX Lead, T-Mobile

"Poleciłbym każdemu działowi marketingu takie szkolenie z FUZERS, bo ta metodologia po prostu jest mocna, a dobrze przedstawiona w pigułce, na przykładach i w miłej atmosferze to +10 do wiedzy, +100 morale zespołu!" ​

Piotr Juszczak

Head of Growth, Merixstudio

“Dzięki połączeniu metod badawczych zweryfikowaliśmy wszystkie hipotezy ważne zarówno z punktu widzenia biznesu, jak i perspektywy klientów”.

Rafał Kasprzyk

CX & Innovation Manager, Gaspol

Profesjonalne wsparcie we wprowadzaniu podejścia klientocentrycznego w naszej organizacji.

Barbara Garbowska

Service Designer, PKO BP

Kilkukrotnie miałem możliwość współpracować z agencją Fuzers przy projektach dotyczących innowacji produktowych oraz nowych propozycji wartości. Doceniam podejście do samej realizacji procesów badawczych, wykorzystanych metod i technik, a także wartościowe rekomendacje, wykraczające poza omówienie wniosków z badań, przedstawionych zawsze w formie dostosowanej od odbiorców – członków Zarządu, kadry kierowniczej, jak i pracowników operacyjnych.

Rafał Kasprzyk

Kierownik ds. Doświadczeń Klienta i Innowacji, Gaspol

Be the light you want to see in the world - to dla mnie kwintesencja FUZERS. Absolutny autorytet w obszarze CX. Merytoryka na najwyższym poziomie, fantastyczna komunikacja, nowoczesne techniki pracy, serce i pasja. Taka współpraca marzy mi się z każdym partnerem biznesowym. Poleciłam już wielu współpracownikom i znajomym, a oni swoim.

Jaśmina Charytonow

CX Specialist, T-Mobile Polska

Gdzie działamy?

Biuro mamy w Lublinie, ale pracujemy w całej Polsce. Jesteśmy również otwarci na projekty zagraniczne i pracę w języku angielskim.

OD CZEGO ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z WAMI?

Od kontaktu.
Napisz do nas.

Porozmawiamy o tym, co możemy zrobić, aby dostarczyć Ci jak największą wartość.


  TO MY

  Zespół FUZERS

  Poznajmy się bliżej

  Katarzyna Michalak

  Senior Konsultantka
  Prywatnie, żartobliwie, jest nazywana Łazikiem - bo wędrówki małe i duże robią jej rumieńce i niesamowicie relaksują.
  Zawodowo, od 7 lat związana z mapowaniem ścieżek klienta i badaniami projektowymi.

  Piotr Wojciechowski

  CEO i Senior Konsultant
  Prywatnie lata dronami, którymi robi zdjęcia. I trochę video.
  Zawodowo, od 10 lat, związany z obszarem doświadczeń klienta oraz projektowaniem usług.

  Natalia Grzegorczyk

  Junior Marketing Specialist
  Prywatnie uwielbia piec ciasta i amatorsko fotografuje - głównie zachody słońca i napotkane podczas spacerów koty.
  Zawodowo od 2 lat związana z obszarem komunikacji marketingowej.

  Łukasz Grygiel

  Konsultant
  Prywatnie lubi aktywność i sport, w szczególności piłkę nożną. Każdy dzień zaczyna od dobrej kawy.
  Zawodowo, od 14 lat, związany z obszarem obsługi klienta, głównie w branży finansowej.

  Poza stałym zespołem, mamy bazę partnerów o różnych kompetencjach (m.in. UX, UI, strategia, badania, facylitacja, ekonomia behawioralna, projektowanie usług, e-commerce), którzy uzupełniają nasze doświadczenie i wspierają realizację wybranych projektów.

  Zacznijmy od rozmowy

  NEWSLETTER

  Zapisz się do
  naszego newslettera.