Poznajmy się

Tutaj dowiesz się, co robimy, jak pracujemy i kto za tym wszystkim stoi.
scroll down ikonka

Co robimy?

Sprowadzamy CX na ziemię. Sprawiamy, że CX się dzieje i napędzamy zmianę. W jaki sposób?

ROZWÓJ. Rozwijamy tę dziedzinę w Polsce - regularnie dzielimy się naszą wiedzą, uczestniczymy w konferencjach, aktywnie wspieramy inicjatywy CXowe, a nawet ściągamy do Polski światowe projekty - np. Customer Experience World Games.

KRYTYCZNOŚĆ. Z nabytym doświadczeniem i dojrzałością zawodową, potrafimy spojrzeć na CX krytycznym, obiektywnym okiem. Dlatego ściągamy na ziemię mity, które krążą w tym obszarze, nieuzasadniony sceptycyzm czy nawet wygórowane obietnice konkurencji.

RZECZYWISTOŚĆ. Wszystkie nasze działania są mocno zakorzenione w rzeczywistości. Badania, które przeprowadzamy są maksymalnie rzetelne, a wnioski oraz rekomendacje, które przedstawiamy naszym klientom, są ściśle dostosowane do ich realiów.

PROSTOTA. Pokazujemy, że działania na rzecz poprawy doświadczeń klientów mogą być zarówno proste, jak i skuteczne, nie wymagając od razu radykalnej zmiany całej struktury firmy. Pierwsze kroki w tym procesie mogą być małe, a mimo to przynieść znaczące korzyści.

Jak pracujemy?

Ramię w ramię z Tobą.
Wiemy, że największą wartość zyskujemy, kiedy połączmy perspektywy.
Twoją wiedzę branżową z naszym doświadczeniem projektowym i perspektywą klientów oraz pracowników.
Dlatego angażujemy Cię w nasze działania i jesteś ich aktywną częścią, a nie tylko odbiorcą produktów końcowych.

Jak wygląda współpraca z Fuzers?

Zobacz jeden z naszych materiałów video, w którym Piotrek, nasz CEO, opowiada o tym, na czym polega i jak może przebiegać współpraca z Fuzers.

Z kim pracujemy?

Wśród naszych klientów są przede wszystkim duże firmy (m.in. PZU, Credit Agricole Bank Polska, Gaspol, T-Mobile, IKEA), ale jesteśmy otwarci na współpracę również z mniejszymi organizacjami. Nie mamy specjalizacji branżowej dzięki czemu mamy szeroką perspektywę i możemy dzielić się z Tobą najlepszymi praktykami z różnych dziedzin i organizacji.

CO MÓWIĄ NASI PARTNERZY?

strzała ikonka
strzała ikonka
strzała ikonka
strzała ikonka
”Jeżeli miałabym ocenić współpracę z Piotrem miarą NPS to bez zastanowienia daje 10! Piotr rozbudził w naszych pracownikach chęć do przygody z CX. Jest prawdziwy w tym co mówi i jak mówi. 100% profesjonalizmu, urok osobisty i umiejętność dopasowania się do odbiorcy to pierwsze skojarzenia, które przychodzą mi do głowy gdy myślę o naszej współpracy. Bardzo polecam i do zobaczenia w bliskiej przyszłości :)”

Patrycja Zarzycka

HR Lead, T-Mobile

„Szkolenie Customer Journey pomogło nam zbudować świadomość tego, jak ważne w podejmowaniu decyzji w zespołach jest zidentyfikowanie trudności jakie napotyka klient i dobrych momentów związanych z procesem czy usługą. Zaletą szkolenia była możliwość stworzenia rzeczywistych ścieżek dla zaprojektowanych przez nas procesów."

Roksana Malesa-Danieluk

Tribe Omnichannel, BNP Paribas Polska

"Szkolenie Customer Journey dało nam dużo do myślenia. Na zasadzie - jak my niedużo wiemy. To było szkolenie z tych takich uświadamiających - ile trzeba rzeczy wziąć pod uwagę i jakie to jest proste i dlaczego, ja o tym wcześniej nie pomyślałam."

Daria Misztal

CX Lead, T-Mobile

"Poleciłbym każdemu działowi marketingu takie szkolenie z FUZERS, bo ta metodologia po prostu jest mocna, a dobrze przedstawiona w pigułce, na przykładach i w miłej atmosferze to +10 do wiedzy, +100 morale zespołu!" ​

Piotr Juszczak

Head of Growth, Merixstudio

"Profesjonalne wsparcie we wprowadzaniu podejścia klientocentrycznego w naszej organizacji."

Barbara Garbowska

Service Designer, PKO BP

"Kilkukrotnie miałem możliwość współpracować z agencją Fuzers przy projektach dotyczących innowacji produktowych oraz nowych propozycji wartości. Doceniam podejście do samej realizacji procesów badawczych, wykorzystanych metod i technik, a także wartościowe rekomendacje, wykraczające poza omówienie wniosków z badań, przedstawionych zawsze w formie dostosowanej od odbiorców – członków Zarządu, kadry kierowniczej, jak i pracowników operacyjnych."

Rafał Kasprzyk

Kierownik ds. Doświadczeń Klienta i Innowacji, Gaspol

"Be the light you want to see in the world - to dla mnie kwintesencja FUZERS. Absolutny autorytet w obszarze CX. Merytoryka na najwyższym poziomie, fantastyczna komunikacja, nowoczesne techniki pracy, serce i pasja. Taka współpraca marzy mi się z każdym partnerem biznesowym. Poleciłam już wielu współpracownikom i znajomym, a oni swoim."

Jaśmina Charytonow

CX Specialist, T-Mobile Polska

Gdzie działamy?

Biuro mamy w Lublinie, ale pracujemy w całej Polsce. Jesteśmy również otwarci na projekty zagraniczne i pracę w języku angielskim.

Co dalej?

Zacznijmy od rozmowy

O Twoim wyzwaniu, firmie i tym, czy możemy dostarczyć Ci wartość.


  TO MY

  Zespół FUZERS

  Poznajmy się bliżej

  Katarzyna Michalak

  Senior Konsultantka
  Prywatnie, żartobliwie, jest nazywana Łazikiem - bo wędrówki małe i duże robią jej rumieńce i niesamowicie relaksują.
  Zawodowo, od 7 lat związana z mapowaniem ścieżek klienta i badaniami projektowymi.

  Piotr Wojciechowski

  CEO i Senior Konsultant
  Prywatnie lata dronami, którymi robi zdjęcia. I trochę video.
  Zawodowo, od 10 lat, związany z obszarem doświadczeń klienta oraz projektowaniem usług.

  Łukasz Grygiel

  Konsultant
  Prywatnie lubi aktywność i sport, w szczególności piłkę nożną. Każdy dzień zaczyna od dobrej kawy.
  Zawodowo, od 14 lat, związany z obszarem obsługi klienta, głównie w branży finansowej.

  Aneta Rut

  Senior Konsultantka
  Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem, 5 -letnie doświadczenie projektowania usług w ING Banku Śląskim, oraz 2-letnie doświadczenie prowadzenia zespołu UX Design w Play.

  Julia Kurkiewicz

  Specjalistka ds. administracji
  Prywatnie miłośniczka motoryzacji, podróży z plecakiem i wspinaczki wysokogórskiej.
  Zawodowo, od 5 lat związana z obszarem HRowo-administracyjnym.

  Poza stałym zespołem, mamy bazę partnerów o różnych kompetencjach (m.in. UX, UI, strategia, badania, facylitacja, ekonomia behawioralna, projektowanie usług, e-commerce), którzy uzupełniają nasze doświadczenie i wspierają realizację wybranych projektów.

  Zacznijmy od rozmowy

  NEWSLETTER

  Zapisz się do newslettera Fuzers.